Hoofdbestuur

Ontwerp-zonder-titel-2.png
Jan Fias
Jan@denethe.be
Voorzitter & Sponsoring
Ontwerp-zonder-titel.png
Ben Mermans
Ben@denethe.be
Verantwoordelijke Jeugd
Ontwerp-zonder-titel-1.png
Paul Wellens
Paul@denethe.be
Ondervoorzitter Tennis
Sven Cuypers
Sven@denethe.be
Ondervoorzitter Padel & Beheer Website
Ontwerp-zonder-titel-4.png
Kris Ceustermans
Kris@denethe.be
Penningmeester & Ledenadministratie Tennis
Ontwerp-zonder-titel-7.png
Mieke Verheyen
Mieke@denethe.be
Penningmeester & Ledenadministratie Padel
Ontwerp-zonder-titel-3.png
Wilfried Rens
Wilfried@denethe.be
Interclub- en Wedstrijdleiding Tennis
Ontwerp-zonder-titel-6.png
Kurt Van de Schoor
Kurt@denethe.be
Interclub- en Wedstrijdleiding Padel
Inge Leeuws
Inge@denethe.be
Winterladder, Communicatie & Social media
Geert Pals
Geert@denethe.be
Projecten & Tornooileiding
Mil Huybrechts
Erevoorzitter
Marcel Wellens
Ere-ondervoorzitter

Testimonials

Excellent project that helps discovering young talents and keep us healthy. Professional coaches and staff are doing great job!

Martin Moore, Manager